معرفی

شهری که اکنون خسروشاه نامیده می‌شود در هزاره اول قبل از میلاد، منطقه مسکونی قبیله‌ای بوده و نامش در آن زمان «آنیاشتانیا» بوده‌است. مطابق نوشته دیاکونف، مورخ مشهور روسی، در دوران حکومت ماد، قلاع این منطقه استراتژیکی بوده است. آنیاشتانیا هم مستثنی از این قاعده نبوده‌است. بنابراین آنیاشتانیا در منطقه‌ای که دارای دیوارهای بلند با ارتفاع ۵ الی ۷ ذرع و عرض ۲ الی ۳ ذرع و برج‌هایی به فاصله ۲۰۰ ذرع از همدیگر به‌صورت مضرس و دندانه‌دار بنا شده بود. این قلعه را مانند قلاع دیگر، رئیس ویس (قبیله) اداره می‌کرد و کنترل تمامی آن و همچنین باز و بسته بودن دروازه‌ها با دستور رئیس ویس امکان‌پذیر بوده‌است. روزها صبح زود فقط یک دروازه باز می‌شد و دامداران رمه‌های خود را به چرا می‌بردند، اما شب‌ها دروازه بسته می‌شد. در مراسم و جشن‌های مخصوص کشاورزان و دامداران به‌دستور رئیس قبیله هر دو دروازه باز می‌شد، اما هنگام احساس خطر و حمله قبایل دیگر فوراً دروازه‌ها بسته می‌شد و قلعه حالت جنگی به خود می‌گرفت. در فاصله‌ای نه چندان دور، قلعه دیگری به نام «قلعه دینگو» قرار داشت که در آن قلعه نیز که کوچک‌تر از آنیاشتانیا بوده، قبیله دیگری می‌زیستند که گاهی مورد هجوم قلعه آنیاشتانیا و یا بالعکس قرار می‌گرفتند.

اطلاعات تماس
  • آدرس: خسروشاه،
    کمربندی شهید کلانتری
  • تلفن: 984132442212+
  • ایمیل: info [ @ ] khosrowshah.ir

آگهي مزايده

شهرداري خسروشاه در نظر دارد به استناد مجوز شماره 71 – 18/10/1392 شوراي اسلامي خسروشاه تعداد یک قطعه از املاك خود را از طريق مزايده عمومي بفروش برساند. داوطلبان مي توانند پيشنهادات خود را تا آخر وقت اداري روز سه شنبه مورخ 08/11/1392 در پاكت سربسته به دفتر شهرداري تحويل و رسيد دريافت نمايند.

شهرداري خسروشاه در نظر دارد  به استناد مجوز شماره 71 – 18/10/1392 شوراي اسلامي خسروشاه تعداد یک قطعه از املاك خود را از طريق مزايده عمومي بفروش برساند.

داوطلبان مي توانند پيشنهادات خود را تا آخر وقت اداري روز سه شنبه مورخ 08/11/1392 در پاكت سربسته به دفتر شهرداري تحويل و رسيد دريافت نمايند.

1-قطعه شماره 1 بمتراژ 243/86 متر هر متر مربع-16/000/000 ريال قيمت كل 3/897/600/000 ريال .

آدرس خسروشاه – خيابان امام خميني (ره)  شمالی نرسیده به کوی ولیعصر  .

 

شرايط :

1- متقاضيان بايستي 10 درصد كل مبلغ قيمت مبنا را بحساب سپرده جاري 3100001820003 نزد بانك ملي شعبه خسروشاه واريز و فيش بانكي را به پيشنهاد خود ضميمه نمايد

2- برنده مزایده تا آخر وقت اداري روز پنج شنبه مورخه 24/11/1392 بايستي مبلغ پيشنهادي را نقدا بحساب شهرداری خسروشاه  واريز و  نسبت به عقد قرارداد اقدام نمايد، اين آگهي به منزله ابلاغ به برنده ميباشد. لازم به ذکر است که پرداخت قسمتی از مبلغ پیشنهادی خرید قطعی نمیباشد ، و شهرداری مختار است نسبت به عقد قرارداد با نفر بعدی اقدام نماید .

3- سند مالكيت  قطعه مراحل قانوني را طي مينمايد و به محض آماده شدن تحویل خریدار خواهد  شد.

4- شهرداري در رد و قبول پيشنهادات مختار است.

5- درج آدرس پستي و شماره تلفن  و نیز درج  شماره سریال فیش واریزی  در برگ پيشنهاد  الزامي است. لازم به ذکر است برگ پیشنهاد با اوراقی که شهرداری تهیه نموده است ، دارای اعتبار میباشد.

6- در صورت انصراف برنده سپرده وي بنفع صندوق  شهرداري ضبط مي گردد.

7-سپرده نفرات دوم و سوم تا انتقال قطعي به نفرات اول مسترد نخواهد گرديد.

8-كليه هزينه هاي متعلقه از جمله نشر آگهي به مبلغ  شش  میلیون ریال  بعهده برنده خواهد شد.

9- داوطلبان مي توانند جهت كسب اطلاع بيشتر همه روزه در وقت اداري به شهرداري مراجعه نمايند.

پيشنهادات رسيده روز  چهارشنبه  مورخ 09/11/92 راس ساعت 9 صبح  در حضور كميسيون معاملات شهرداري باز و قرائت خواهد شد.

متقاضيان جهت كسب اطلاعات بيشتر به دبيرخانه شهرداري خسروشاه مراجعه نمايند.                                                                   

برگشت پرینت صفحه
اشتراک گذاری: